Допомагаємо родинам і друзям вшанувати своїх близьких

Урни для праху у Києві

Як експерти у наданні широкого спектру ритуальних послуг, фахівці агентства “Остання шлях” розуміють важливість асортименту різноманітних ритуальних товарів та атрибутів, у тому числі урн для праху, які набули популярності у зв’язку зі збільшенням поширеності процедур кремації в Україні.

При виборі урни для праху важливо враховувати передбачуваний термін та місце зберігання останків померлого. Ми пропонуємо наступні рекомендації, які допоможуть вам зробити усвідомлений вибір:

Урни для поховання

Вибирайте екологічно чисті урни, які швидко розкладаються у землі, якщо порох передбачається поховати на цвинтарі, на присадибних або садових ділянках. Ці урни виготовляються з натурального дерева, кори дерев або крохмалю і зазвичай розкладаються протягом 5-10 років.

Урни для колумбарію

Вибирайте красиво оформлені урни з міцних матеріалів, таких як скло, кераміка, камінь або фарфор, коли плануєте зберігати порох у колумбарії. Ці урни спеціально розроблені для тривалого зберігання та естетики.

Декоративні урни для дому

Зберігайте урни з прахом будинку, використовуючи вишукані урни з гравіюванням, красивими зображеннями та розфарбованими вручну малюнками. Сьогодні для цієї мети стали особливо популярними ексклюзивні скрині із закритими капсулами для праху.

Розсіювальні урни

Для розсіювання праху використовуйте урни зі спеціальними механізмами, такими як чаші, що полегшують процес розсіювання.

Онлайн магазин “Остання шлях” має широкий вибір урн для праху, які відповідають різним потребам та уподобанням. Ми приділяємо першорядну увагу наданню якісних варіантів, щоб забезпечити гідний та персоналізований спосіб вшанувати пам’ять ваших близьких.

Передзвоніть менеджерам “Остання шлях” сьогодні для отримання додаткової допомоги та вивчення нашого асортименту урн для праху в Києві.