Допомагаємо родинам і друзям вшанувати своїх близьких

​Перевезення тіла в морг у місті Київ

Коли людина помирає вдома, рідні шукають компанію, яка може транспортувати тіло в морг. Таку послугу надає наша ритуальна агенція.

Проте, є свої особливості перевезення померлих у Києві.

Ви можете звернутися в ритуальну агенцію для перевезення тіла в морг тільки в тому випадку, якщо смерть настала з природних причин – внаслідок хвороби або віку.

За невстановлених причин смерті – поліція відправляє тіло на експертизу, у такому разі тіло забирає міська служба і перевозити його самостійно не можна.

Тіло може зберігатись у морзі досить тривалий період часу, проте не варто забувати, що послуги зберігання сплачуються додатково.

Також у морзі Ви можете замовити послугу підготовки тіла для похоронної церемонії.

Послуга транспортування тіла померлого до моргу в агенції “Остання путь ”

Транспортування тіла покійного в морг – це одна із затребуваних послуг у нашій агенції. Звернувшись в агенцію “Остання путь”, Ви зможете не тільки вирішити питання з оперативним перевезенням тіла покмерлого, але й з організацією похорону “під ключ” за бажанням, а також придбати всю необхідну атрибутику.

Займаючись перевезенням померлих у морг, ми маємо спеціальний транспорт, одноразові пакети, які використовують при перевезенні, а також за необхідності допоможемо оформити документи.

Співробітники агенції “Остання путь” безкоштовно нададуть консультацію з будь-яких хвилюючих питань та допоможуть підібрати відповідний спосіб поховання померлого, чи то кремація, чи класичний похорон – залежно від Ваших потреб та фінансових можливостей.

Ціна перевезення тіла до моргу

Вартість перевезення тіла до моргу залежатиме від того, де територіально знаходиться покійний і в який морг його потрібно доставити.

Якщо говорити про столицю, то вартість перевезення починається від 2500 грн.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати зв’язавшись з нами за номером, який представлений на сайті, написавши нам у мессенджер або заповнивши контактну форму.

Перевезення тіла
2500+
(з дому до моргу)