Допомагаємо родинам і друзям вшанувати своїх близьких

Поминальні обіди та їх організація у Києві

Поминальний обід – це традиційне завершення похорону.

Його також проводять на дев’ятий, сороковий день після смерті й на кожну річницю.

На трапезу найчастіше збираються родичі, друзі та знайомі, щоби згадати, вшанувати пам’ять померлої людини, згадати те хороше, що він зробив за життя.

Проводять такі заходи, як правило, або вдома, або в кафе або їдальнях, здатних вмістити достатню кількість людей.

Поминальні обіди та їх організація у Києві

Організація поминального обіду в Києві – не завжди просте завдання.

Адже потрібно не тільки знайти підходяще кафе або їдальню, але і скласти відповідне меню, а також дотриматись релігійних та інших побажань покійного та гостей.

Саме тому співробітники агентства “Остання путь”, місто Київ, готові допомогти організувати поминальну трапезу з урахуванням усіх ваших побажань – починаючи від вибору зручного місця проведення обіду до питань оформлення зали, музичного супроводу та будь-яких нюансів, важливих для друзів та близьких покійного.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що поминальний обід у Києві буде організований на найвищому рівні!

Поминальні обіди з доставкою від агентства “Остання путь”

У випадку, коли родичі хочуть організувати трапезу вдома, в якомусь пам’ятному для всіх місці чи на свіжому повітрі – чудовим рішенням будуть поминальні обіди з доставкою від агентства “Остання путь”.

В меню входять традиційні страви, такі як коліво, кисіль, так і гарячі страви, різноманітні салати, соління. Ви можете самостійно вибрати меню для такого заходу або вибрати один із варіантів, які ми підготували, виходячи з багаторічного досвіду організації поминальних обідів, а також вказати бажаний час та місце доставки.

Замовити поминальні обіди додому у Києві

У сучасному світі нерідко трапляються ситуації, коли люди через режим роботи, стан здоров’я або інші причини не можуть разом з усіма вшанувати пам’ять близької людини під час спільної трапези.

Для таких ситуацій ми пропонуємо замовити поминальні обіди додому у Києві. Приготовлені з обов’язковим дотриманням усіх санітарних норм та презентабельно упаковані, такі бокси допоможуть навіть тим людям, які знаходяться далеко, згадати рідну людину.

Ви можете вибрати готовий варіант боксу для доставки або запропонувати свій варіант меню для поминального обіду додому.Фахівці ритуального агентства “Остання путь” готові врахувати всі ваші побажання або, навпаки, допомогти з вибором найкращого рішення.

Телефонуйте – ми відповімо на питання, що вас цікавлять, і організуємо поминальний обід з урахуванням усіх традицій та нюансів.