Допомагаємо родинам і друзям вшанувати своїх близьких

Ексгумація тіла у Києві, Україні

Причини, з яких може знадобитися ексгумація тіла в Києві чи інших регіонах України, бувають досить різноманітними.

У деяких випадках родичі висловлюють бажання провести перепоховання останків в іншому місці, кремацію, а іноді така маніпуляція потрібна для встановлення особи померлого, уточнення обставин смерті або пошуку доказів.

У будь-якому випадку ця процедура вимагає узгодження з різними інстанціями, збору документів та ретельної підготовки.

Варто зазначити, що ексгумація тіла не може проводитися родичами самостійно – обов’язковим є звернення до фахівців.

Крім того, в деяких випадках проведення цієї процедури заборонене – наприклад, якщо після смерті ще не пройшов рік або якщо її причиною було інфекційне захворювання.

Проведення ексгумації тіла – нестандартна процедура, тому немає єдиного переліку документів, які необхідні її проведення, кожна ситуація потребує індивідуального підходу.

Ексгумація тіла

Зважаючи на велику кількість бюрократичних умовностей, технічних та емоційних труднощів, пов’язаних із проведенням ексгумації тіла у Києві та по всій Україні, розумним рішенням буде звернення до компанії “Остання Путь”.

Наші спеціалісти нададуть професійну консультацію, а також допоможуть повністю організувати процес ексгумації тіла. Зателефонуйте нам вже сьогодні і отримайте відповіді на всі запитання.

Документи, необхідні для ексгумації тіла

Проведення ексгумації тіла – нестандартна процедура, тому немає єдиного переліку документів, які необхідні її проведення, кожна ситуація потребує індивідуального підходу.

В основному для проведення маніпуляції потрібні:

  • Письмова заява на проведення ексгумації тіла.
  • Документи, що підтверджують особу замовника, а також його родинні зв’язки з покійним.
  • Дозвіл від адміністрації цвинтаря на проведення ексгумації.
  • Дозвіл від правоохоронних органів та санітарно-епідеміологічної служби та інші документи.

Бувають ситуації, коли зібрати всі необхідні документи та дозволи самостійно родичам досить складно. Якщо Ви хочете уточнити, які папери знадобляться у Вашій ситуації, або отримати допомогу в їхньому зборі – зверніться до агентства “Остання Путь”, ми відповімо на всі питання та проведемо перепоховання.

Як проводиться ексгумація та перепоховання

Процедура ексгумації тіла та перепоховання – досить складна, у тому числі емоційно, адже родичі стикаються з необхідністю не лише зібрати велику кількість документів, а й бути свідками вилучення із землі останків близької їм людини.

За законом дана маніпуляція може проводитися не раніше ніж через рік від дня смерті та виключно підготовленими професійними фахівцями після отримання всіх необхідних дозвільних документів. Весь процес фіксують на фото- та відеокамеру.

Вартість ексгумації тіла у Києві, Україні

Вартість ексгумації тіла в Києві, Україні завжди розраховується з урахуванням всіх особливостей процедури в кожному конкретному випадку і залежатиме ціла низка причин. Так, вартість цієї маніпуляції може включати витрати на транспортування останків, на нову труну або проведення кремації, земляні роботи (залежно від пори року ціна відрізняється), дезінфекцію, медичні послуги у разі потреби.

Для розрахунку приблизної вартості ексгумації тіла зателефонуйте до компанії “Остання Путь” за телефоном, вказаним на сайті.