Допомагаємо родинам і друзям вшанувати своїх близьких

Послуги моргу у Києві

Смерть близької людини завжди трапляється неочікувано, і навряд чи хтось зустрічає її в повній готовності. Незалежно від того, померла людина вдома або в лікарні, Вам можуть знадобитися послуги моргу у Києві. До найпоширеніших і найпопулярніших послуг моргу відносять:

  • Зберігання тіла у морзі
  • Підготовка тіла до поховання

 

Якщо смерть сталася вдома і померла людина з природних причин (вік, хвороба тощо), поліція при констатації смерті не спрямовує тіло на судмедекспертизу, а значить питання перевезення тіла в морг доведеться вирішувати родичам покійного.

Ви можете замовити послугу транспортування в нашій ритуальній агенції “Остання путь” тим самим позбавивши себе зайвого клопоту з пошуком машини. Перевезення тіла в морг доступне до замовлення як окремо, так і в комплексі з підготовки до поховання – куди вже включено транспорт та послуги моргу.

Зберігання тіла у морзі

Коли з будь яких причин похоронна церемонія відкладається на кілька днів, наприклад, через очікування іногородніх родичів, які хотіли б бути присутніми на прощанні, варто подбати про збереження тіла.

Як відомо в тілі покійного активно розмножуються бактерії, що призводить до розкладання та появи специфічного неприємного запаху. Для того, щоб максимально зберегти тіло в його первісному вигляді до церемонії прощання, його зберігають у холодильній камері моргу.

Вартість зберігання тіла в морзі залежатиме від терміну та оплачується подобово.

Підготовка тіла до поховання

Безпосередньо підготовка тіла до похорону проходить у кілька етапів:

  1. Омивання тіла
  2. Бальзамування
  3. Косметичні та перукарські послуги за необхідності
  4. Одягання померлого
  5. Укладання тіла в труну

 

Косметичні послуги замовляють, коли є необхідність відновити естетику та за наявності дефектів обличчя.

Бальзамування – це процедура, яка проводиться для того, щоб не допустити розкладання та зберегти тіло якомога довше у первісному вигляді.

Довіривши підготовку тіла до поховання співробітникам нашої агенції, Ви можете бути впевненими, що прощальна церемонія пройде на гідному рівні. Ми подбаємо про всі деталі та візьмемо до уваги будь-які побажання сім’ї покійного.

Чому ритуальні послуги моргу найкраще замовити у “Остання путь”

Важко уявити, що переживають рідні та друзі, дізнавшись про смерть близької людини. Для того, щоб максимально полегшити весь процес поховання та дати можливість сім’ї погорювати та гідно попрощатися з покійним – наша ритуальна агенція “Остання путь” пропонує Вам комплексні послуги ритуального агента.

Добре розуміючись на всіх тонкощах похоронного процесу, співробітник нашої агенції візьме на себе всі турботи щодо організації похорону та кремації, а також забезпечить зберігання тіла в морзі необхідний період часу та підготовку тіла залежно від обраного способу поховання.

Ми не перший рік займаємося організацією похорону та знайомі з усіма ускладненнями, зокрема й бюрократичними, які можуть виникнути в процесі.

Оданк, взявши на себе відповідальність, ми забезпечимо послуги моргу в Києві на найвищому рівні, транспортування тіла до моргу і далі на цвинтар за потребою, а також організуємо церемонію прощання дотримуючись будь-яких релігійних традицій Вашої родини.

Ви можете ні про що не турбуватися, довіривши підготовку професіоналам агенції “Остання путь”.

Прейскурант цін на послуги моргу

Вартість послуг моргу з підготовки тіла до поховання в агенції “Остання путь” – 5000+ грн.

У цю вартість включено – омивання, бальзамування, естетичні процедури, одягання тіла та вкладання в труну.

Вартість зберігання, як вище згадувалося, сплачується окремо залежно від того, скільки тіло знаходиться в морзі.

За будь-якою додатковою інформацією звертайтесь а номером який Ви бачите на сайті.