Допомагаємо родинам і друзям вшанувати своїх близьких

Організація похорон у Києві

Коли справа доходить до організації похорону в Києві, агенція “Остання путь” – найкращі у цій справі.

У нас є багаторічний досвід роботи з усіма аспектами організації похорону, і ми знаємо, як з обережністю та точністю поводитися з кожною деталлю.

Ми розуміємо, що це важкий час для вас і ваших близьких, тому готові взяти на себе всі клопоти з організації похорону, а при необхідності допомогти з оформленням документів та пошуком місця на цвинтарі.

Агенція “Остання путь” – найкращий вибір для організації похорону у Києві, тому що ми професійні, співчутливі та прагнемо надати послуги на високому рівні. 

Ми готові відповісти на будь-які ваші запитання у будь-який час доби, надіслати на допомогу ритуального агента, який допоможе на всіх етапах організації похорону. 

А після поховання організувати поминальну трапезу для друзів та близьких покійного.

Вартість організації похорону

Вартість організації похорону залежить від багатьох факторів. Для того, щоб дізнатися точну вартість, ви можете зв’язатися з нами за вказаним номером і відповісти на низку питань нашого адміністратора.

Наприклад, якщо тіло потрібно транспортувати в морг, та потім на цвинтар, то при формуванні вартості береться до уваги і перевезення.

Плюс вартість залежатиме від того, чи планується кремація, чи потрібні послуги моргу з підготовки тіла, від вартості обраної труни для поховання, присутності священика тощо.

Приблизні ціни на похоронні послуги наведені нижче:

Перевезення тіла
3000+
(з дому до моргу)
Оформлення документів
1000
Послуги морга
5000
підготовка тіла до поховання (омивання, одягання, бальзамування, макіяж)
Трансфер на цвинтар
3000+
Труна
3000+
Вінки
550+
мінімум 2
Священик
1500+
Хрест із табличкою
700+
Рушник та косинки
500
Винос труни
750
Організація поминок
350+
ціна на особу
Місце на цвинтарі
+
обговорюється індивідуально

При виборі послуги “організація похорону під ключ” – загальна вартість буде нижчою, ніж якщо оплачувати всі перераховані вище послуги окремо.

Організація похорону військовослужбовців

Організація похорону військовослужбовців може відрізнятися від стандартного похорону як особливими традиціями, які прийняті при похованні загиблих воїнів, так і додатковими витратами та турботами, якщо необхідно доставити тіло загиблого до рідного міста, оформити документи, підготувати тіло до похоронної церемонії.

Кожен клієнт та кожен випадок для нас особливий. Ми з належною повагою ставимося до ваших потреб та побажань.

Ви зможете ні про що не турбуватися і довірити всі клопоти нам, при цьому бути впевненим у тому, що прощання з покійним пройде гідно і точно в обумовлені терміни. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом із запропонованих на сайті.

Ми будемо раді, якщо можемо бути корисними, відповісти на будь-які питання, що Вас хвилюють, і звільнити Вам час для того, щоб побути наодинці зі своєю втратою і осмислити те, що відбувається.