Допомагаємо родинам і друзям вшанувати своїх близьких

Купити місце на цвинтарі в місті Київ

Купити місце на цвинтарі Києва може виявитися дуже непростим завданням, особливо якщо для Вас має значення конкретний цвинтар – адже там похована частина сім’ї, а цвинтар давно закритий.

До того ж, переживши втрату близької людини, далеко не кожен готовий самостійно займатися цим питанням.

Для того, щоб вирішити питання про покупку місця на цвинтарі в місті Києві – Ви можете звернутися за допомогою до фахівців в агентство “Остання путь”.

Ми допоможемо вам вирішити організаційні та юридичні нюанси, пов’язані з цією процедурою, позбавивши необхідності постійно контролювати процес.

Купити місце на цвинтарі Києва

Варто взяти до уваги той факт, що не завжди є можливість придбати окреме місце на цвинтарі у місті Київ. Це пов’язано з тим, що на території деяких із них справді не залишилося вільних ділянок. Однак, і в цьому випадку фахівці нашої агенції готові допомогти з вирішенням питання – залагодивши певні формальності, можна організувати підпоховання людини у могилі родича.

Придбання місця на цвинтарі в агентстві “Остання путь”

Придбання місця на цвинтарі з допомогою фахівців агентства “Остання путь” дозволить Вам не витрачати даремно час та не турбуватися про бюрократичні й юридичні моменти, пов’язані з цим процесом.

Процедура вибору та придбання місця на цвинтарі в агентстві “Остання путь” складається з кількох етапів:

  • Уточнення побажань рідних та близьких;
  • Вибір цвинтаря, узгодження питань з адміністрацією, підготовка документів;
  • Підготовка могили до поховання.

 

Спеціалісти нашого агентства забезпечать вам індивідуальний підхід, високі стандарти обслуговування, тактовність та максимум уваги до всіх ваших побажань.

Скільки коштує місце на цвинтарі

Неможливо з точністю відповісти на питання про те, скільки коштує місце на цвинтарі. Його вартість залежить від багатьох факторів та узгоджується індивідуально з кожним клієнтом ритуального агентства.

Не завжди Ви зможете придбати місце на бажаному цвинтарі Києва, але не варто засмучуватися. Звернувшись в агентство “Остання путь”, ви дізнаєтеся про всі можливі варіанти вирішення питання – такі як, наприклад, підпоховання або кремація.

Купити місце в колумбарії на Байковому цвинтарі

З огляду на зростаючу популярність процедури кремації все більшим попитом користується таке місце поховання як колумбарій, де можна зберігати урну з прахом покійного. Звернувшись до професіоналів нашого агентства, ви зможете купити місце в колумбарії на Байковому цвинтарі – найстарішому цвинтарі України.

Ми допоможемо вам визначитися з місцем – враховуючи всі побажання щодо розташування, розміру ділянки та типу меморіалу (сімейний, подвійний, одинарний). Крім того, фахівці агентства “Остання путь” візьмуть на себе всі турботи, пов’язані з процедурою його оформлення, від отримання дозвільних документів до встановлення пам’ятного ритуального знаку.

Якщо у Вас є питання або Ви хочете придбати місце в Колумбарії, на цвинтарі – зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом з представлених на сайті. Ми надамо детальну безкоштовну консультацію з будь-яких питань, що хвилюють Вас у будь-який час доби.